Aktualne promocje
Reklama
Biuletyn Informacji Publicznej

Prezentujemy Państwu szerokie możliwości wyjątkowego oprogramowania typu CMS służącego do komunikacji urzędników z interesantami i mieszkańcami gmin. Serwis ten adresujemy do wszystkich Gmin, Samorządów, Urzędów oraz podmiotów zainteresowanych wdrożeniem lub zmianą systemu Biuletynu Informacji Publicznej na swoich stronach internetowych.

Zalety systemu BIP

Oferujemy Państwu oprogramowanie BIP, które zostało zbudowane z zachowaniem powszechnie obowiązujących standardów projektowania stron internetowych. Główną zaletą proponowanego BIP jest łatwość i intuicyjność obsługi nawet dla osób rozpoczynających pracę z Internetem.

Proponowany system jest oparty na sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązaniach, które charakteryzują się skalowalnością i uniwersalnością. Zastosowana technologia CMS umożliwia pracę jednocześnie wielu użytkowników, gwarantując przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa przed utratą danych i przed niepowołanym dostępem. Generowanie z systemu raportów i zestawień umożliwia kontrolę i śledzenie zmian dokonywanych w bazie danych. Administrator BIP może tworzyć dowolne menu przedmiotowe oraz podmiotowe katalogów i podkatalogów, może nadawać uprawnienia użytkownikom w celu umożliwienia dokonywania zmian za pośrednictwem przeglądarki internetowej bezpośrednio na stronie www, może dodawać/usuwać/edytować dokumenty oraz umieszczać grafikę i teksty (różne czcionki, kolory, wypunktowania i numerowania). Dzięki budowie modułowej system może zostać wyposażony w obieg dokumentów umożliwiający załatwianie i śledzenie spraw interesantów poprzez Internet.

Wymagania techniczne

System operacyjny obsługujący przeglądarkę internetową Internet Explorer 6 (bądź nowszą) lub przeglądarkę kompatybilną.

Cennik netto

Jednorazowy koszt licencji oprogramowania wraz z przygotowaniem konfiguracji i instalacji systemu na serwerach Signform:
BIP 1,00 zł
hosting na serwerach SignForm – 230,00 zł miesięcznie

Opcje dodatkowe

możliwość jednodniowego przeszkolenia pracowników wytypowanych do administrowania systemem BIP,
– szkolenie w siedzibie Urzędu 600 zł (grupa do 10 pracowników),
– szkolenie w siedzibie naszej firmy 300 zł (grupa do 10 pracowników),
możliwość przeniesienia danych do nowego systemu BIP (kwota w zależności od ilości i metody przenoszenia danych), założenie kont pocztowych.

Licencja na system BIP obejmuje 2 lata gwarancji na produkt, z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

W skład hostingu wchodzą

  • utrzymanie serwisu BIP wraz z serwerem zapasowym
  • pełna obsługa serwisowa
  • aktualizacje systemu
  • zdalna pomoc techniczna
  • konsultacje on-line

Dodatkowo oferujemy konstrukcję aktywnych formularzy w formatach Word, Excel, Open Office, PDF i inne. Formularze takie mogą mieć zastosowanie np.: strony BIP, Elektroniczna skrzynka podawcza, wewnątrz urzędu.

System zgodny jest z Rozporządzeniem MSWIA (Dz. U. Nr 67, poz. 619) - spełnia warunki II etapu realizacji ustawy obowiązującej od 1-01-2004 roku.

Na życzenie, zainteresowanym Gminom, Samorządom i Organizacjom udostępniamy bezpłatne demo systemu BIP.

Przykładowe BIPy:

powrót do oferty serwisu

Dane kontaktowe do firmy Signform.pl
Adres:
www.signform.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa
Telefony:
+48 608 436 383
Pozostałe dane:
NIP: 526-24-68-304
Regon: 016391241
biuro@signform.pl
Dane konta bankowego:
Konto bankowe: 94 1090 1883 0000 0001 0149 4536
Bank Zachodni WBK S.A.
9 Oddział w Warszawie
© www.iform.pl   Regulamin serwisu