Aktualne promocje
Reklama
Wzory dla Samorządu i Administracji

Oferta formularzy elektronicznych dla Urzędów Gmin i Miast na strony www. Od 2002 roku tworzymy i dostarczamy wzory aktywnych formularzy do samorządu i administracji publicznej. Oferujemy rozwiązania i elementy, które przyczyniają się do budowy "przyjaznej administracji" zgodnie z obowiązującymi standardami i kierunkiem postępującej informatyzacji. Posiadamy dokładne, aktualne statystyki dotyczące najczęściej poszukiwanych wzorów formularzy przez Interesantów na stronach internetowych Urzędów. Na tej podstawie stworzyliśmy atrakcyjną ofertę wykonania wraz z licencją popularnych (obowiązujących) wzorów formularzy w wersji aktywnej z przeznaczeniem do umieszczenia na stronach internetowych Urzędów do pobrania przez Interesantów.

Formularze te wykonujemy w popularnych formatach WORD, EXCEL, PDF, a ich zaletą jest wysoka funkcjonalność tj.: formularze posiadają aktywne pola, dzięki czemu dokument jest czytelny (pismo komputerowe). Można je wypełniać i zapisywać na komputerze, wszystkie obliczenia wykonują się automatycznie, dzięki czemu znacznie zmniejsza się prawdopodobieństwo popełnienia błędu przy wypełnianiu formularza, formularz można pobrać ze strony internetowej, a następnie wypełnić i zapisać go na komputerze lub wydrukować, pola w formularzu przeznaczone do wypełnienia przez pracownika Urzędu są zablokowane dla Interesanta, co eliminuje błędne wypełnienie pól.

Dodatkowo w formularzu umieszczamy herb Urzędu/Gminy - co przypisuje go do danej jednostki administracyjnej, zwiększając również jej prestiż przez posiadanie nowoczesnych formularzy.

Świadczymy również konsulting w zakresie doboru odpowiednich formularzy na stronach WWW.

Przykładowy pakiet najczęściej poszukiwanych i używanych formularzy Urzędowych zawiera około 30 wzorów formularzy między innymi:

1. Pozwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych
2. Zawiadomienie o zaprzestaniu działalności gospodarczej
3. Wniosek o wydanie prawa jazdy
4. Zgłoszenie działalności gospodarczej
5. Wniosek o przyznanie dodatku mieszkaniowego
6. Deklaracja o dochodach
7. Zgłoszenie pobytu stałego
8. Wzory - podatek leśny
9. Deklaracja - podatek od nieruchomości
10. Wniosek o odszkodowanie za nieruchomości zajęte pod drogi publiczne

Możemy wykonać dowolne wzory formularzy przyporządkowane do Referatu, Stanowiska czy Wydziału - zgodnie z zapotrzebowaniem Urzędu. Koszt wykonania takich formularzy wynosi od 10 zł do 50 zł w zależności od ilości zawartych stron w formularzu i stopnia trudności jego konstrukcji. Wartość przystosowania pakietu "standard" (obejmuje do 30 sztuk formularzy) nie przekracza wartości 990 zł netto. Wykonanie zlecenia następuje po podpisaniu umowy zawierającej terminy, tytuły, kwoty i kończy się przekazaniem praw autorskich do używania formularzy.

Zamówienia, pytania prosimy kierować do adam.siwicki@signform.pl tel. +48 22 257-81-28

powrót do oferty serwisu

Dane kontaktowe do firmy Signform.pl
Adres:
www.signform.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa
Telefony:
+48 608 436 383
Pozostałe dane:
NIP: 526-24-68-304
Regon: 016391241
biuro@signform.pl
Dane konta bankowego:
Konto bankowe: 94 1090 1883 0000 0001 0149 4536
Bank Zachodni WBK S.A.
9 Oddział w Warszawie
© www.iform.pl   Regulamin serwisu